Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Алгоритм дій під час сигналу ПОВІТРЯНА ТРИВОГА

Дата: 12 вересня 2022 о 11:09, Оновлено 12 вересня 2022 о 11:10

Дії  вчителя та учнів під час  сигналу  «Повітряна  тривога»

Про повітряну тривогу у закладі сповіщає довгий дзвінок (1 хв)

1. Вчитель сповіщає учнів про загрозу, а батьків – про переміщення дітей до укриття і організовує негайну евакуацію з будівлі школи.
  2. Учитель проводить перекличку, нагадує дітям про головну мету та правила евакуації: не говорити, не бігти, не штовхатися, не повертатися. Швидко залишити навчальні приміщення.
  3. Учні 1,2,8  класів разом з вчителями колоною по двоє  рухаються до укриття №3 . Попереду колони йде вчитель 8 класу і веде за собою дітей. Наступним іде вчитель 2 класу , ведучи за собою учнів. Далі іде вчитель 1 класу , веде за собою учнів. На завершення колони іде вчитель 1 класу з учнями.

Вчитель 8 класу спускається першим у підвал, допомагає кожному учневі спуститися вниз сходами, розміщає учнів на місцях для сидіння.  Наступним у приміщення заходить вчитель 2 класу і діє аналогічно. Так всі наступні вчителі та учні

1. Учні 5-ти річної групи із вихователем рухаються до укриття №1.

Учні 3,4,5 класів рухаються сходами вниз до укриття №1.Спочатку виходять учні 3 класу разом із вчителем, який проводив урок. Наступними виходять учні 4 класу із вчителем, за ними учні 5 класу із вчителем.

Вихователь 5-ти річної групи  першим спускається в укриття і допомагає дітям. .  Наступним у приміщення заходить вчитель 3 класу і діє аналогічно. Так всі наступні вчителі та учні.

1. Учні 6,7,9  класів. рухаються до укриття №2 .Спочатку виходять учні 6 класу разом із вчителем, який проводив урок. Наступними виходять учні 9  класу із вчителем, за ними учні 7 класу із вчителем,

Вчитель 6 класу спускається першим у підвал, допомагає кожному учневі спуститися вниз сходами, розміщає учнів на місцях для сидіння.  Наступним у приміщення заходить вчитель 9 класу і діє аналогічно. Так всі наступні вчителі та учні.

Вихід із сховища відбувається у зворотному порядку.

1. Педагогічний працівник при евакуації бере з собою класний журнал, свої особисті речі, очолює групу дітей і визначеним маршрутом рухається разом з ними в захисну споруду
  2. Після прибуття у визначене місце  захисної споруди перевіряє наявність усіх дітей за списком та доповідає керівнику.
  3. Вчитель має бути готовий надати учням психологічну та медичну допомогу.
  4. Відповідальні особи ( черговий технічний працівник)після оголошення сигналу оповіщення мусять перевірити всі приміщення закладу на відсутність у них учасників освітнього процесу та працівників закладу, по завершенню перевірки прямувати до найближчого укриття.
  5. Учні, які знаходяться на подвір'ї закладу, під час сигналу оповіщення повинні самостійно рухатися до найближчого укриття .
  6. У середині захисної споруди   учителі повинні допомогти учасникам освітнього процесу швидко та спокійно зайняти місця. Зробіть перекличку
  7. Під час перебування в захисній споруді вчителі та вiдповiдальнi особи здійснюють необхідну підтримку, заходи для комфортного та спокійного перебування в укритті.
  8. Після завершення небезпеки та оголошення про відбій тривоги, вчителі та відповідальні особи організовують  вихід усіх учасників освітнього процесу з укриттів ( вихід повинен здійснювати колонами або групами).
  9. Якщо навчальні заняття закінчено , а повітряна тривога триває, покидати місце укриття вчителям та учням заборонено. Знаходитися в укритті повинні всі до сигналу «Відбій повітряної тривоги».

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.