Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Наказ про дистанційне навчання

Дата: 28 січня 2022 о 14:03, Оновлено 28 січня 2022 о 14:04

СТАРОСАМБІРСЬКА МІСЬКА РАДА

В И К О Н А В Ч И Й  К О М І Т Е Т

Заклад загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів с.Торчиновичі 82080,

Львівська обл., Самбірський р-н, с.Торчиновичі; тел.0680110321,

E-mail torchinovitskazssh@.ukr net; Код ЄДРПОУ 22385746

Наказ

26 .01.2022 р.                                                                       №6

Про запровадження дистанційної

форми навчання

Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 25.01.2022р.  «Щодо організації освітнього процесу в умовах пандемії» та на виконання протоколу засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №2 від 25.01.2022р., листа гуманітарного відділу Старосамбірської міської ради від 26.01.2022 р. №29/01-26 «Щодо організації освітнього процесу в умовах пандемії»,рішення педагогічної ради від 26.01.2022р.

НАКАЗУЮ:

1.Запровадити дистанційну форму навчання в закладі з 27 .01.2022 року.

2. З 27.01.2022 року змінити істотні умови праці педагогічних  працівників школи, а саме перевести на гнучкий (дистанційний) режим роботи під час карантину, з можливістю віддаленого дистанційного навчання здобувачів освіти та з дотриманням встановленого, згідно з тарифікацією, робочого часу (педагогічного навантаження) без зміни інших умов праці.

3. Визначити робоче місце педагогічних працівників за їх місцем проживання.

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Москаленко Х.В.:

4.1. Надавати педагогічним працівникам методичну допомогу щодо організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання;

4.2. Організувати, координувати та здійснювати контроль за виконанням вчителями освітніх програм.

5. Педагогічним працівникам:

5.1. Забезпечити виконання освітніх програм в 1-9 класах шляхом організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання, а саме: платформа ЗЗСО HUMAN, Google Мeet та Google Classroom  з   ущільненням графіку освітнього процесу;

5.2. Здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти під час освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання зручним способом, з подальшим занесенням до відповідних сторінок класного журналу;

5.3. Забезпечити виконання методичної, організаційно-педагогічної роботи;

5.4. Заповнення класних журналів здійснювати згідно Інструкцій з ведення класних журналів учнів 1-4-х та 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

6. Класним керівникам 1-9 класів:

6.1. Поінформувати  батьків  щодо  переведення школи на дистанційну форму навчання з 27 січня 2022 року.

6.2. Консультувати учнів та їх батьків про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання та методи його запровадження в телефонному режимі;

6.3. Контролювати виконання учнями завдань;

6.4. Здійснювати зворотній зв'язок між усіма учасниками освітнього процесу в телефонному та онлайн-режимі;

6.5. Проводити просвітницьку роботу з учнями та їх батьками щодо заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 та особистої гігієни.

7.Затвердити роклад уроків на час дистанційного навчання та розмістити його на веб-сайті закладу освіти.

8. Призначити координатором  (адміністратором ) взаємодії між учасниками освітнього процесу на час  дистанційного навчання  керівника ЗЗСО Лабецьку М.І.

9.Розмістити даний наказ на веб-сайті закладу освіти.

10. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                               М.Лабецька

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.